2011-01-27

Marigold, przedmioty z przeszłością

Wszyscy prezenty świąteczne już rozdali? To nic, jest mnóstwo okazji, by dawać prezenty. Aby znaleźć coś niezwykłego, a zarazem zwyczajnego i codziennego, choć z nieco dłuższą historią niż standardy dzisiejszych czasów pochodzące z marketów... warto wybrać się do na zakupy, lub po prostu na dłuższą chwilę wspomnień do Pani marigold.

marigold to kopalnia gratów i gracików, które są niezwykle smaczne artystycznie i cieszą zarówno swym stylem, jak i funkcjonalnością, czy też trwałością, których brakuje większości dostępnych dziś produktów o podobnym przeznaczeniu. Ponadto można obserwować charakterystyczne dla danych okresów w sztuce rysy, bryły, kolorystykę oraz formę w jakiej zamykano poszczególne rozwiązania domowe, zarówno te praktyczne, jak i te zupełniedoniczegoniesłużącealeśliczne.

marigold to także przyjemna dla oczu podróż w czasy, których obecnie brak okropnie w każdej dziedzinie życia związanej ze sztuką. Na szczęście można powrócić choć na chwilę dzięki znakomitym fotografiom Pani marigold publikowanym zarówno na stronie sklepu marigold.com.pl, jak i na Facebook'u.


Fotografie w doskonały sposób pokazują wszystkie możliwe skarby, które szukają nowych właścicieli.
Mogą to być na przykład: 
grzebyki, spinki do włosów, guziki, klucze


albumy do zdjęć
flakony do perfum

fotele

świąteczne duperele

szafeczki

kosze
  
matchbox'y

lampki

szczotki

taborety

figurki


itd, itd, itd...
Rewelacja! :]


a specjalnie dla marigold ... 


  • mufosz
  • +