2011-03-03

Projekt Warszawiak nieco inaczej...

Każdy, któ przeżył juz fascynację Projektem Warszawiak i nadal interesuje go to, czym zajmują się Łukasz Garlicki, Jacek Jędrasik i Szymon Orfin powinni nie tylko rzucić okiem na ostatni numer magazynu "Machina", który uznał Łukasza Garlickiego za Syrenkę warszawska 2011, lecz także na ich nieco inne, niż muzyczne dokonania.
Istotę swego Projektu przedstawili w Radiu Kampus, czego można posłuchać tu: 


Sesja zdjęciowa z Machiny jest znakomita i można ją znaleźć tu: http://www.machina.pl/gallery . Dostęp Wymaga rejestracji, ale warto to zrobić ponieważ sesja wygląda w skrócie tak: ... i co kilka dni dodawane są nowe zdjęcia z tej sesji.


Projekt Warszawiak to ponadto fotografie Łukasza Garlickiego i Jacka Jędrasika pokazujące piękno zaniedbanej Warszawy po stronie wschodniej. Znakomite zdjęcia i znakomite historie na nich.


Link do Picasy Projektu Warszawiak: http://goo.gl/aS4LD
na koniec znakomita aranżacja "Nie ma cwaniaka na Warszawiaka"


ich album trafi do sprzedaży już w kwietniu tego roku więc warto rzucić uchem na ich dotychczasowe nagrania, choć właśnie zauważyłem, że ubyło ich z Soundcloud'a z pewnością właśnie z powodu wypuszczenia na rynek albumu. Cóż album będzie ciekawy i dotychczas słyszałem jego znaczną część, jeśli nie całość :01. Nie ma Cwaniaka Dla Warszawiaka
02. Tango Apaszowskie
03. Jadziem Panie Zielonka
04. Stachu
05. Ząbkowski
06. Cyk Walenty


Ciekawe zjawisko, choć całość z singlem promującym nie nie jest w pełni spójna pod kątem muzycznym. Jak by nie było... polecam! :]


Linki:
soundcloud: http://soundcloud.com/projekt-warszawiak
blog: http://www.projektwarszawiak.pl/
facebook: http://www.facebook.com/projektwarszawiak
picasa: http://goo.gl/aS4LD
machina: http://www.machina.pl/gallery


/M

  • mufosz
  • +